/ Branding

HDCINEMA to prężnie rozwijająca się firma tworzona przez specjalistów dzielących wspólną pasję do najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Specjalizuje się w tworzeniu systemów audiowizualnych, instalacji inteligentnych, nagłośnienia, ekskluzywnych sal kinowych w domach. Rozwiązania, które dostarcza klientom cechują się doskonałą jakością i niezawodnością. Firma pozycjonuje się wysoko, trafia do klientów z najwyższej półki.

Najwyższej klasy realizacje HDCINEMA wymagały odpowiedniej oprawy graficznej. Początkowa identyfikacja firmy w pewnym momencie przestała pasować do coraz bardziej wyrafinowanych realizacji.

Nowo powstałe logo nawiązuje do najwyższej klasy sprzętu audio, jest proste i oszczędne w środkach wyrazu. Zainspirowane kształtem kinowego ekranu,  w stonowanej kolorystyce szampańskiego złota, dopełnione nowoczesną typografią.

Także stworzona przez nas nowa strona internetowa powstała według najnowszych standardów graficznych i programistycznych. Postawiliśmy tu na wysokiej jakości fotografie i wyważony design.

Projekt i realizacja rebrandingu marki HDCINEMA obejmował:
  • Logo
  • Identyfikacja wizualna
  • Strona www
  • Materiały reklamowe (wizytówki, foldery, oferta handlowa, odzież reklamowa)


DO GÓRY